2023 YILI SINAVLI 34 SÜREKLİ İŞÇİ ALIMI SINAVINDA BAŞARILI OLARAK ATANMAYA HAK KAZANAN ADAYLAR HAKKINDA DUYURU

14.07.2023 / Gösterim Sayısı : 5496 / Arşiv

Kamu Kurum ve Kuruluşlarına İşçi Alınmasında Uygulanacak Usul ve Esaslar Hakkında Yönetmelik çerçevesinde 2023 yılında Bölge Müdürlüğümüze tahsis edilen 34 Sürekli İşçi kadrosu için 3-6 Temmuz 2023 tarihleri arasında Bölge Müdürlüğümüzde yapılan sınavlarda başarılı olarak atanmaya hak kazanan adayların listesi aşağıda belirtilmiştir.

Atanmaya hak kazanan adayların daha önce vermiş oldukları belgelere ilave olarak aşağıdaki belgeleri 28.07.2023 Cuma günü saat 17.00’a kadar dilekçe ekinde DSİ 22. Bölge Müdürlüğüne elden teslim etmeleri gerekmektedir.

İSTENİLEN BELGELER

1-    Dilekçe (Örnek için TIKLAYIN)

2-    Tam teşekküllü Devlet Hastanesinden alınacak Ağır ve tehlikeli işlerde çalışmasına engel olabilecek bir hastalığının bulunmadığını belirtir Sağlık Kurulu Raporu

3-    Sağlık Bakanlığından onay almış, Psikoteknik merkezlerince düzenlenmiş psikoteknik raporu

Bu duyuru TEBLİĞ mahiyetinde olup adaylara ayrıca tebligat yapılmayacaktır.

DSİ 22. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ - TRABZON

TRABZON TOPOĞRAF

Sıra No

Adı Soyadı

T.C. Kimlik No

SINAV SONUCU

1

MUSTAFA YILMAZ

481*****004

ASİL

2

FAHRETTİN CAN GÜREL

372*****984

YEDEK

 

GİRESUN TOPOĞRAF

Sıra No

Adı Soyadı

T.C. Kimlik No

SINAV SONUCU

1

HASAN DURMUŞOĞLU

286*****490

ASİL

2

ENİS ARDA ÖZTÜRK

209*****664

YEDEK

 

TRABZON SONDAJ İŞÇİSİ

Sıra No

Adı Soyadı

T.C. Kimlik No

SINAV SONUCU

1

VOLKAN ŞAYIK

333*****924

ASİL

2

ENES BAYRAM

437*****636

ASİL

3

ENGİN ÖZCAN

329*****764

ASİL

4

MÜKAİL KILIÇ

177*****744

ASİL

5

ÜMİT SUNGUR

347*****538

ASİL

6

SERHAT GINALI

701*****658

ASİL

7

MERTCAN SÜRÜL

574*****382

ASİL

8

OZAN YILDIRIM

327*****356

ASİL

9

EMRE ALTINAY

321*****576

YEDEK

 

TRABZON KAPORTA USTASI

Sıra No

Adı Soyadı

T.C. Kimlik No

SINAV SONUCU

1

ALİKEMAL YILMAZ

224*****802

ASİL

2

HASAN USTA

199*****804

YEDEK

 

 GÜMÜŞHANE DOZER OPERATÖRÜ

Sıra No

Adı Soyadı

T.C. Kimlik No

SINAV SONUCU

1

SİNAN BAYRAKTAR

376*****208

ASİL

2

HÜSEYİN BIYIKLI

123*****056

YEDEK

 

RİZE EKSKAVATÖR OPERATÖRÜ

Sıra No

Adı Soyadı

T.C. Kimlik No

SINAV SONUCU

1

ÜNAL TAŞ

432*****204

ASİL

2

FEYZULLAH ÇELİK

511*****684

YEDEK

 

TRABZON EKSKAVATÖR OPERATÖRÜ

Sıra No

Adı Soyadı

T.C. Kimlik No

SINAV SONUCU

1

BAYRAM KÖSE

358*****332

ASİL

2

GÖKHAN ÇAK

165*****098

ASİL

3

COŞKUN KALEM

305*****128

ASİL

4

GÖKHAN UZUNOĞLU

650*****918

ASİL

5

CELİL ÇELİK

639*****434

YEDEK

6

HÜSEYİN SARAL

218*****248

YEDEK

7

AHMET KARATAŞ

710*****802

YEDEK

8

HASAN KÖSE

537*****962

YEDEK

 

BAYBURT EKSKAVATÖR OPERATÖRÜ

Sıra No

Adı Soyadı

T.C. Kimlik No

SINAV SONUCU

1

MEHMET EMİRALİ

254*****070

ASİL

2

EMRE CEBEOĞLU

511*****352

YEDEK

 

TRABZON AĞIR VASITA USTASI

Sıra No

Adı Soyadı

T.C. Kimlik No

SINAV SONUCU

1

AYCAN ÇETİN

105*****914

ASİL

2

OĞUZHAN AKTÜRK

266*****036

YEDEK

 

 

 TRABZON DEMİR KAYNAK USTASI

Sıra No

Adı Soyadı

T.C. Kimlik No

SINAV SONUCU

1

AHMET MEMİŞOĞLU

612*****084

ASİL

2

MEHMET SALİH YILMAZ

558*****458

YEDEK

 

KOMPRESÖR OPERATÖRÜ(5.GRUP)

Sıra No

Adı Soyadı

T.C. Kimlik No

SINAV SONUCU

1

BURAK BEŞLİ

599*****776

ASİL

2

AKIN ATASOY

291*****256

YEDEK

 

TRABZON ŞOFÖR (AĞIR VASITA)(CE SINIFI)

Sıra No

Adı Soyadı

T.C. Kimlik No

SINAV SONUCU

1

HASAN BAYRAM

495*****774

ASİL

2

NURULLAH SALTABAŞ

195*****778

YEDEK

 

GÜMÜŞHANE ŞOFÖR (AĞIR VASITA)(CE SINIFI)

Sıra No

Adı Soyadı

T.C. Kimlik No

SINAV SONUCU

1

FATİH DÜZGÜN

209*****492

ASİL

2

TACETTİN BAYSAL

612*****698

YEDEK

 

RİZE ŞOFÖR (AĞIR VASITA)(CE SINIFI)

Sıra No

Adı Soyadı

T.C. Kimlik No

SINAV SONUCU

1

HALİT ÖZDAMAR

220*****444

ASİL

2

TUNCAY ÖZTÜRK

314*****412

YEDEK

 

GİRESUN ŞOFÖR (AĞIR VASITA)(CE SINIFI)

Sıra No

Adı Soyadı

T.C. Kimlik No

SINAV SONUCU

1

KEREM YILMAZ

369*****796

ASİL

2

MEHMET ÇOBAN

212*****420

YEDEK

 

TRABZON OTO BOYA USTASI

Sıra No

Adı Soyadı

T.C. Kimlik No

SINAV SONUCU

1

UFUK AKAN

537*****078

ASİL

2

ÜNAL AKTAŞ

471*****766

YEDEK

 

 

TRABZON FAYANS USTASI

Sıra No

Adı Soyadı

T.C. Kimlik No

SINAV SONUCU

1

ZAFER YAVUZ

359*****886

ASİL

2

İSLAM AYDİN

642*****244

YEDEK

 

TRABZON ÇARKHANE USTASI

Sıra No

Adı Soyadı

T.C. Kimlik No

SINAV SONUCU

1

İSMAİL DURMUŞ

407*****574

ASİL

2

BİLAL YILMAZ

583*****670

YEDEK

 

GÜMÜŞHANE BAKIMCI YAĞCI

Sıra No

Adı Soyadı

T.C. Kimlik No

SINAV SONUCU

1

SEZER UZUNOSMANOĞLU

275*****858

ASİL

 

RİZE BAKIMCI YAĞCI

Sıra No

Adı Soyadı

T.C. Kimlik No

SINAV SONUCU

1

EYÜP BURAK TOPAL

306*****984

ASİL

 

 TRABZON TREYLER OPERATÖR YARDIMCISI(5.GRUP)

Sıra No

Adı Soyadı

T.C. Kimlik No

SINAV SONUCU

1

RECEP SAĞIR

366*****498

ASİL

2

GÜRKAN YİĞİT

505*****772

YEDEK