34 SÜREKLİ İŞÇİ ALIMI SINAVA GİRMEYE HAK KAZANAN ADAYLARIN LİSTESİ

23.06.2023 / Gösterim Sayısı : 6681 / Arşiv

2023 YILI SINAVLI 34 SÜREKLİ İŞÇİ ALIMI NOTER KURASI SONUÇLARINA İSTİNADEN BELGE KONTROLÜ NETİCESİNDE SINAVA GİRMEYE HAK KAZANAN ADAYLARIN DİKKATİNE

 

Kamu Kurum ve Kuruluşlarına İşçi Alınmasında Uygulanacak Usul ve Esaslar Hakkında Yönetmelik çerçevesinde 2023 yılında Bölge Müdürlüğümüze tahsis edilen 34 Sürekli İşçi kadrosu için belge teslim etmeye ve sınava (yazılı, sözlü, uygulamalı) girmeye hak kazanacakları belirlemeye yönelik 01.06.2023 Perşembe saat 10:00’da yapılan kura çekiminde belge teslim etmeye hak kazanan adayların belge kontrolü neticesinde 03-06 Temmuz 2023 tarihleri arasında yapılacak olan sınava girmeye hak kazananların isim listesi ve sınav programı aşağıda belirtilmiştir.

Sınava giren adaylardan başarılı olarak atanmaya hak kazananların listesi  11.07.2023 tarihinde DSİ 22. Bölge Müdürlüğü resmi internet sitesinde (www.bolge22.dsi.gov.tr) yayımlanacaktır.

Bu duyuru TEBLİĞ mahiyetinde olup adaylara ayrıca tebligat yapılmayacaktır.

Adayların sınava gelirken Türkiye Cumhuriyeti Kimlik Kartını yanında bulundurması zorunludur.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

DSİ 22. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ İŞÇİ ALIMI SINAV TAKVİMİ

Sıra

Pozisyon

Yazılı Sınav Yeri,

Günü ve Saati

Sözlü Sınav Yeri,

Günü ve Saati

Uygulama Sınav Yeri,

Günü ve Saati

1

TREYLER OPERATÖR YARDIMCISI (5. GRUP)

DSİ 22.Bölge Müdürlüğü TRABZON

03/07/2023 Pazartesi

09:00

DSİ 22.Bölge Müdürlüğü TRABZON

03/07/2023 Pazartesi

10:00

DSİ 22.Bölge Müdürlüğü TRABZON

04/07/2023 Salı

09:00

2

KOMPRESÖR OPERATÖRÜ (5. GRUP)

DSİ 22.Bölge Müdürlüğü TRABZON

03/07/2023 Pazartesi

09:00

DSİ 22.Bölge Müdürlüğü TRABZON

03/07/2023 Pazartesi

10:00

DSİ 22.Bölge Müdürlüğü TRABZON

04/07/2023 Salı

09:00

3

ÇARKHANE USTASI

DSİ 22.Bölge Müdürlüğü TRABZON

03/07/2023 Pazartesi

09:00

DSİ 22.Bölge Müdürlüğü TRABZON

03/07/2023 Pazartesi

10:00

DSİ 22.Bölge Müdürlüğü TRABZON

04/07/2023 Salı

09:00

4

AĞIR VASITA USTASI

DSİ 22.Bölge Müdürlüğü TRABZON

03/07/2023 Pazartesi

09:00

DSİ 22.Bölge Müdürlüğü TRABZON

03/07/2023 Pazartesi

10:00

DSİ 22.Bölge Müdürlüğü TRABZON

04/07/2023 Salı

09:00

5

DEMİR KAYNAK USTASI

DSİ 22.Bölge Müdürlüğü TRABZON

03/07/2023 Pazartesi

09:00

DSİ 22.Bölge Müdürlüğü TRABZON

03/07/2023 Pazartesi

10:00

DSİ 22.Bölge Müdürlüğü TRABZON

04/07/2023 Salı

09:00

6

KAPORTA USTASI

DSİ 22.Bölge Müdürlüğü TRABZON

03/07/2023 Pazartesi

09:00

DSİ 22.Bölge Müdürlüğü TRABZON

03/07/2023 Pazartesi

10:00

DSİ 22.Bölge Müdürlüğü TRABZON

05/07/2023 Çarşamba

09:00

7

OTO BOYA USTASI

DSİ 22.Bölge Müdürlüğü TRABZON

03/07/2023 Pazartesi

09:00

DSİ 22.Bölge Müdürlüğü TRABZON

03/07/2023 Pazartesi

10:00

DSİ 22.Bölge Müdürlüğü TRABZON

05/07/2023 Çarşamba

09:00

8

FAYANS USTASI

DSİ 22.Bölge Müdürlüğü TRABZON

03/07/2023 Pazartesi

09:00

DSİ 22.Bölge Müdürlüğü TRABZON

03/07/2023 Pazartesi

10:00

DSİ 22.Bölge Müdürlüğü TRABZON

05/07/2023 Çarşamba

09:00

Sıra

Pozisyon

Yazılı Sınav Yeri,

Günü ve Saati

Sözlü Sınav Yeri,

Günü ve Saati

Uygulama Sınav Yeri,

Günü ve Saati

9

TOPOĞRAF

DSİ 22.Bölge Müdürlüğü TRABZON

03/07/2023 Pazartesi

09:00

DSİ 22.Bölge Müdürlüğü TRABZON

03/07/2023 Pazartesi

10:00

DSİ 22.Bölge Müdürlüğü TRABZON

05/07/2023 Çarşamba

09:00

10

EKSKAVATÖR OPERATÖRÜ

DSİ 22.Bölge Müdürlüğü TRABZON

03/07/2023 Pazartesi

09:00

DSİ 22.Bölge Müdürlüğü TRABZON

03/07/2023 Pazartesi

10:00

DSİ 22.Bölge Müdürlüğü TRABZON

05/07/2023 Çarşamba

09:00

11

BAKIMCI-YAĞCI

DSİ 22.Bölge Müdürlüğü TRABZON

03/07/2023 Pazartesi

09:00

DSİ 22.Bölge Müdürlüğü TRABZON

03/07/2023 Pazartesi

10:00

DSİ 22.Bölge Müdürlüğü TRABZON

05/07/2023 Çarşamba

09:00

12

ŞOFÖR (AĞIR VASITA) (CE SINIFI)

DSİ 22.Bölge Müdürlüğü TRABZON

03/07/2023 Pazartesi

09:00

DSİ 22.Bölge Müdürlüğü TRABZON

03/07/2023 Pazartesi

10:00

DSİ 22.Bölge Müdürlüğü TRABZON

06/07/2023 Perşembe

09:00

13

DOZER OPERATÖRÜ

DSİ 22.Bölge Müdürlüğü TRABZON

03/07/2023 Pazartesi

09:00

DSİ 22.Bölge Müdürlüğü TRABZON

03/07/2023 Pazartesi

10:00

DSİ 22.Bölge Müdürlüğü TRABZON

06/07/2023 Perşembe

09:00

14

SONDAJ İŞÇİSİ

DSİ 22.Bölge Müdürlüğü TRABZON

03/07/2023 Pazartesi

09:00

DSİ 22.Bölge Müdürlüğü TRABZON

03/07/2023 Pazartesi

10:00

DSİ 22.Bölge Müdürlüğü TRABZON

06/07/2023 Perşembe

09:00

 

 

 

 

 

22. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ TRABZON TOPOĞRAF POZİSYONU İÇİN YAZILI, SÖZLÜ VE UYGULAMA SINAVINA GİRMEYE HAK KAZANANLAR

Sıra No

Adı Soyadı

T.C. Kimlik No
(123*****900 şeklinde)

1

MUSTAFA YILMAZ

481*****004

2

FAHRETTİN CAN GÜREL

372*****984

3

METEHAN YURDAKUL

317*****662

4

DİLEK BAŞ

583*****276

22. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ GİRESUN TOPOĞRAF POZİSYONU İÇİN YAZILI, SÖZLÜ VE UYGULAMA SINAVINA GİRMEYE HAK KAZANANLAR

Sıra No

Adı Soyadı

T.C. Kimlik No
(123*****900 şeklinde)

1

ENİS ARDA ÖZTÜRK

209*****664

2

CEYHUN KAPLAN

201*****014

3

VEDAT ÇAKAR

266*****850

4

HASAN DURMUŞOĞLU

286*****490


 

 

 

 

 

 

 

22. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ TRABZON SONDAJ İŞÇİSİ POZİSYONU İÇİN YAZILI, SÖZLÜ VE UYGULAMA SINAVINA GİRMEYE HAK KAZANANLAR

Sıra No

Adı Soyadı

T.C. Kimlik No
(123*****900 şeklinde)

1

SERHAT GINALI

701*****658

2

ÜMİT SUNGUR

347*****538

3

OZAN YILDIRIM

327*****356

4

ENGİN ÖZCAN

329*****764

5

MERTCAN SÜRÜL

574*****382

6

EMRE ALTINAY

321*****576

7

VOLKAN ŞAYIK

333*****924

8

MÜKAİL KILIÇ

177*****744

9

ENES BAYRAM

437*****636

22. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ TRABZON KAPORTA USTASI POZİSYONU İÇİN YAZILI, SÖZLÜ VE UYGULAMA SINAVINA GİRMEYE HAK KAZANANLAR

Sıra No

Adı Soyadı

T.C. Kimlik No
(123*****900 şeklinde)

1

ALİKEMAL YILMAZ

224*****802

2

HASAN USTA

199*****804

3

ALİ FATİH ŞENTÜRK

459*****092

4

EMRE ŞEN

223*****374

 

 

 

22. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ GÜMÜŞHANE DOZER OPERATÖRÜ POZİSYONU İÇİN YAZILI, SÖZLÜ VE UYGULAMA SINAVINA GİRMEYE HAK KAZANANLAR

Sıra No

Adı Soyadı

T.C. Kimlik No
(123*****900 şeklinde)

1

KORCAN YÜKSEL

171*****944

2

HÜSEYİN BIYIKLI

123*****056

3

SİNAN BAYRAKTAR

376*****208

4

HÜSEYİN ÇORUH

106*****300

22. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ RİZE EKSKAVATÖR OPERATÖRÜ POZİSYONU İÇİN YAZILI, SÖZLÜ VE UYGULAMA SINAVINA GİRMEYE HAK KAZANANLAR

Sıra No

Adı Soyadı

T.C. Kimlik No
(123*****900 şeklinde)

1

FEYZULLAH ÇELİK

511*****684

2

DOĞUKAN KUTLUATA

380*****448

3

ÜNAL TAŞ

432*****204

4

HAMDİ YALDIZLI

223*****698

 

 

 

 

 

22. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ TRABZON EKSKAVATÖR OPERATÖRÜ POZİSYONU İÇİN YAZILI, SÖZLÜ VE UYGULAMA SINAVINA GİRMEYE HAK KAZANANLAR

Sıra No

Adı Soyadı

T.C. Kimlik No
(123*****900 şeklinde)

1

HAMİ METİN

447*****264

2

OĞUZHAN ALEMDAROĞLU

424*****592

3

EROL ŞAYIK

415*****262

4

GÖKHAN UZUNOĞLU

650*****918

5

CELİL ÇELİK

639*****434

6

ŞAHİN DEMİRCİ

367*****290

7

HÜSEYİN BAYCAN

441*****810

8

ABDULLAH AKGÜN

269*****654

9

HÜSEYİN SARAL

218*****248

10

MUHİTTİN TANRIKULU

366*****190

11

BAYRAM KÖSE

358*****332

12

HASAN KÖSE

537*****962

13

GÖKHAN ÇAK

165*****098

14

AHMET KARATAŞ

710*****802

15

ALİ EKİM

399*****764

16

COŞKUN KALEM

305*****128

22. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ BAYBURT EKSKAVATÖR OPERATÖRÜ POZİSYONU İÇİN YAZILI, SÖZLÜ VE UYGULAMA SINAVINA GİRMEYE HAK KAZANANLAR

Sıra No

Adı Soyadı

T.C. Kimlik No
(123*****900 şeklinde)

1

MEHMET EMİRALİ

254*****070

2

HALİL İBRAHİM ATA

557*****312

3

HACI BAYRAM KILIÇ

514*****362

4

EMRE CEBEOĞLU

511*****352

22. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ TRABZON AĞIR VASITA USTASI POZİSYONU İÇİN YAZILI, SÖZLÜ VE UYGULAMA SINAVINA GİRMEYE HAK KAZANANLAR

Sıra No

Adı Soyadı

T.C. Kimlik No
(123*****900 şeklinde)

1

SELÇUK BAYRAK

112*****742

2

OĞUZHAN AKTÜRK

266*****036

3

AYCAN ÇETİN

105*****914

22. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ TRABZON DEMİR KAYNAK USTASI POZİSYONU İÇİN YAZILI, SÖZLÜ VE UYGULAMA SINAVINA GİRMEYE HAK KAZANANLAR

Sıra No

Adı Soyadı

T.C. Kimlik No
(123*****900 şeklinde)

1

AHMET MEMİŞOĞLU

612*****084

2

EMRE MAZLUM

486*****560

3

MEHMET SALİH YILMAZ

558*****458

22. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ TRABZON KOMPRESÖR OPERATÖRÜ(5.GRUP) POZİSYONU İÇİN YAZILI, SÖZLÜ VE UYGULAMA SINAVINA GİRMEYE HAK KAZANANLAR

Sıra No

Adı Soyadı

T.C. Kimlik No
(123*****900 şeklinde)

1

AKIN ATASOY

291*****256

2

BERAT YILMAZ

332*****696

3

EMRE ALEMDAR

254*****472

4

BURAK BEŞLİ

599*****776

 


22. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ TRABZON ŞOFÖR (AĞIR VASITA)(CE SINIFI) POZİSYONU İÇİN YAZILI, SÖZLÜ VE UYGULAMA SINAVINA GİRMEYE HAK KAZANANLAR

Sıra No

Adı Soyadı

T.C. Kimlik No
(123*****900 şeklinde)

1

NURULLAH SALTABAŞ

195*****778

2

HASAN BAYRAM

495*****774

3

FERHAT ATALAR

203*****490

4

MESUT AVCI

548*****714

22. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ GÜMÜŞHANE ŞOFÖR (AĞIR VASITA)(CE SINIFI) POZİSYONU İÇİN YAZILI, SÖZLÜ VE UYGULAMA SINAVINA GİRMEYE HAK KAZANANLAR

Sıra No

Adı Soyadı

T.C. Kimlik No
(123*****900 şeklinde)

1

BEYTULLAH GÜNDÜZ

462*****880

2

CAFER TAHTALI

249*****648

3

TACETTİN BAYSAL

612*****698

4

FATİH DÜZGÜN

209*****492

 

 

 

22. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ RİZE ŞOFÖR (AĞIR VASITA)(CE SINIFI) POZİSYONU İÇİN YAZILI, SÖZLÜ VE UYGULAMA SINAVINA GİRMEYE HAK KAZANANLAR

Sıra No

Adı Soyadı

T.C. Kimlik No
(123*****900 şeklinde)

1

SERHAT KAL

324*****270

2

İBRAHİM MENGENE

446*****718

3

HALİT ÖZDAMAR

220*****444

4

TUNCAY ÖZTÜRK

314*****412

22. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ GİRESUN ŞOFÖR (AĞIR VASITA)(CE SINIFI) POZİSYONU İÇİN YAZILI, SÖZLÜ VE UYGULAMA SINAVINA GİRMEYE HAK KAZANANLAR

Sıra No

Adı Soyadı

T.C. Kimlik No
(123*****900 şeklinde)

1

MEHMET ÇOBAN

212*****420

2

KEREM YILMAZ

369*****796

3

FATİH İMANCI

130*****080

22. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ TRABZON OTO BOYA USTASI POZİSYONU İÇİN YAZILI, SÖZLÜ VE UYGULAMA SINAVINA GİRMEYE HAK KAZANANLAR

Sıra No

Adı Soyadı

T.C. Kimlik No
(123*****900 şeklinde)

1

UFUK AKAN

537*****078

2

ÜNAL AKTAŞ

471*****766

3

SÜLEYMAN TEKDEMİR

458*****002

4

ALİ ŞÜKRÜ ÖZGÜL

274*****640

22. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ TRABZON FAYANS USTASI POZİSYONU İÇİN YAZILI, SÖZLÜ VE UYGULAMA SINAVINA GİRMEYE HAK KAZANANLAR

Sıra No

Adı Soyadı

T.C. Kimlik No
(123*****900 şeklinde)

1

İSLAM AYDİN

642*****244

2

ZAFER YAVUZ

359*****886

3

HAKKI ŞAFAK

560*****912

 

 

 

22. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ TRABZON ÇARKHANE USTASI POZİSYONU İÇİN YAZILI, SÖZLÜ VE UYGULAMA SINAVINA GİRMEYE HAK KAZANANLAR

Sıra No

Adı Soyadı

T.C. Kimlik No
(123*****900 şeklinde)

1

METİN DURMUŞ

527*****814

2

İSMAİL DURMUŞ

407*****574

3

FURKAN ŞENEROĞLU

639*****094

4

BİLAL YILMAZ

583*****670

22. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ TRABZON BAKIMCI YAĞCI POZİSYONU İÇİN YAZILI, SÖZLÜ VE UYGULAMA SINAVINA GİRMEYE HAK KAZANANLAR

Sıra No

Adı Soyadı

T.C. Kimlik No
(123*****900 şeklinde)

22. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ GÜMÜŞHANE BAKIMCI YAĞCI POZİSYONU İÇİN YAZILI, SÖZLÜ VE UYGULAMA SINAVINA GİRMEYE HAK KAZANANLAR

Sıra No

Adı Soyadı

T.C. Kimlik No
(123*****900 şeklinde)

1

SEZER UZUNOSMANOĞLU

275*****858

22. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ RİZE BAKIMCI YAĞCI POZİSYONU İÇİN YAZILI, SÖZLÜ VE UYGULAMA SINAVINA GİRMEYE HAK KAZANANLAR

Sıra No

Adı Soyadı

T.C. Kimlik No
(123*****900 şeklinde)

1

EYÜP BURAK TOPAL

306*****984

22. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ BAYBURT BAKIMCI YAĞCI POZİSYONU İÇİN YAZILI, SÖZLÜ VE UYGULAMA SINAVINA GİRMEYE HAK KAZANANLAR

Sıra No

Adı Soyadı

T.C. Kimlik No
(123*****900 şeklinde)

22. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ GİRESUN BAKIMCI YAĞCI POZİSYONU İÇİN YAZILI, SÖZLÜ VE UYGULAMA SINAVINA GİRMEYE HAK KAZANANLAR

Sıra No

Adı Soyadı

T.C. Kimlik No
(123*****900 şeklinde)

 

 

 

22. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ TRABZON TREYLER OPERATÖR YARDIMCISI(5.GRUP) POZİSYONU İÇİN YAZILI, SÖZLÜ VE UYGULAMA SINAVINA GİRMEYE HAK KAZANANLAR

Sıra No

Adı Soyadı

T.C. Kimlik No
(123*****900 şeklinde)

1

GÜRKAN YİĞİT

505*****772

2

RECEP SAĞIR

366*****498

3

SALİM KÜÇÜK

462*****570

4

YASİN CAN TAŞKIN

197*****276