2023 YILI SINAVLI 34 SÜREKLİ İŞÇİ ALIMI NOTER KURASI SONUÇLARINA İSTİNADEN EVRAK İSTENECEK YEDEK ADAYLARIN DİKKATİNE

20.06.2023 / Gösterim Sayısı : 2886 / Arşiv

Kamu Kurum ve Kuruluşlarına İşçi Alınmasında Uygulanacak Usul ve Esaslar Hakkında Yönetmelik çerçevesinde 2023 yılında Bölge Müdürlüğümüze tahsis edilen 34 Sürekli İşçi kadrosu için belge teslim etmeye ve sınava (yazılı, sözlü, uygulamalı) girmeye hak kazanacakları belirlemeye yönelik 01.06.2023 Perşembe saat 10:00’da yapılan kura çekimi neticesinde belge teslim etmeye hak kazanan yedek adayların isim listesi ve istenilen belgeler aşağıda belirtilmiştir.

Belge teslim etmeye hak kazanan YEDEK adaylar belgelerini 22.06.2023 Perşembe günü mesai bitimine kadar DSİ 22. Bölge Müdürlüğü Personel Şube Müdürlüğüne dilekçe ile şahsen teslim etmeleri gerekmektedir. (Dilekçe örneği için TIKLAYIN)

Belge kontrolü neticesinde sınava girmeye hak kazanan adayların listesi ve sınav programı 23.06.2023 tarihinde DSİ 22. Bölge Müdürlüğü resmi internet sitesinde (www.bolge22.dsi.gov.tr) yayımlanacaktır.

 

Bu duyuru TEBLİĞ mahiyetinde olup adaylara ayrıca tebligat yapılmayacaktır.

 

NOTER KURASI SONUCU YEDEK OLARAK BELGE TESLİM ETMEYE HAK KAZANAN ADAYLARDAN İSTENEN BELGELER

1-      Diploma (Aslı, Noter Tasdikli veya Fakülte Onaylı Sureti ya da E-Devlet çıktısı da alınabilir)

2-      Nüfus cüzdanı / kimlik kartı fotokopisi

3-   Mesleki Belge (Operatörlük Belgesi, Ustalık Belgesi, Ehliyet, SRC Belgesi vb.) Unvana Özel Belgeler için TIKLAYIN

4-    İkametgâh belgesi(E-devletten çıktı alınabilir)

5-      Adli sicil kaydı (E-devletten çıktı alınabilir)

6-      4 adet vesikalık fotoğraf

7-      Askerlik durum belgesi (Aslı veya noter tasdikli sureti e-devletten çıktı alacaklar için; belgelerinde sevk ve terhis tarihlerinin yazıyor olması gerekmektedir)

8-      Vukuatlı Nüfus Kayıt örneği (E-devletten çıktı alınabilir)

 

 

 

 

22. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ TRABZON SONDAJ İŞÇİSİ POZİSYONU İÇİN NOTER KURASI NETİCESİNDE BELGE TESLİM ETMEYE HAK KAZANAN YEDEK ADAYLAR

Sıra No

Adı Soyadı

T.C. Kimlik No
(123*****900 şeklinde)

Sınav Sonucu

1

MERTCAN SÜRÜL

574*****382

1. YEDEK

2

MUHAMMET KARAHAN

285*****804

2. YEDEK

3

EMRE ALTINAY

321*****576

3. YEDEK

4

FATİH TURHAL

317*****992

4. YEDEK

5

MUSTAFA ÇAKIR

350*****368

5. YEDEK

6

GÜVEN AYYILDIZ

172*****196

6. YEDEK

7

BULUT AKDENİZ

138*****956

7. YEDEK

8

ENES ZİYA ALTUNCU

150*****116

8. YEDEK

9

FATİH YILMAZ

574*****646

9. YEDEK

10

VOLKAN ŞAYIK

333*****924

10. YEDEK

11

SONER DUMAN

349*****974

11. YEDEK

12

POLAT YENİGÜN

310*****370

12. YEDEK

13

RIDVAN ARSLANTÜRK

506*****390

13. YEDEK

14

MUHAMMET KÜÇÜK

373*****296

14. YEDEK

15

YAKUP GEDİKLİ

621*****146

15. YEDEK

16

ONUR ALTINTAŞ

691*****728

16. YEDEK

17

DOĞUKAN GÜNEŞ

274*****640

17. YEDEK

18

EYÜP SANDIKÇI

476*****024

18. YEDEK

19

YASİN SEVER

529*****708

19. YEDEK

20

ÖMER FARUK BEKTAŞ

526*****512

20. YEDEK

21

EROL KOL

381*****114

21. YEDEK

22

TUNAHAN BOZ

270*****118

22. YEDEK

23

MEHMET ZİYA KUŞAN

152*****758

23. YEDEK

24

ZÜBEYİR KARMİL

521*****090

24. YEDEK

25

MÜKAİL KILIÇ

177*****744

25. YEDEK

26

MUSTAFA ERGÜN

566*****344

26. YEDEK

27

HASAN ÖMEROĞLU

289*****308

27. YEDEK

28

HAFIZ ŞAHİN

588*****074

28. YEDEK

29

TALİP YİĞİT

412*****080

29. YEDEK

30

OĞUZHAN SOYSAL

518*****212

30. YEDEK

31

SADETTİN SOLMAZ

569*****448

31. YEDEK

32

ENES BAYRAM

437*****636

32. YEDEK

 

 

 

 

 

 

22. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ TRABZON KAPORTA USTASI POZİSYONU İÇİN NOTER KURASI NETİCESİNDE BELGE TESLİM ETMEYE HAK KAZANAN YEDEK ADAYLAR

Sıra No

Adı Soyadı

T.C. Kimlik No
(123*****900 şeklinde)

Sınav Sonucu

1

ALİ FATİH ŞENTÜRK

459*****092

1. YEDEK

2

GÖKHAN KARPUZ

113*****040

2. YEDEK

3

EMRE ŞEN

223*****374

3. YEDEK

4

SEZGİN KANDEMİR

158*****010

4. YEDEK

22. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ RİZE EKSKAVATÖR OPERATÖRÜ POZİSYONU İÇİN NOTER KURASI NETİCESİNDE BELGE TESLİM ETMEYE HAK KAZANAN YEDEK ADAYLAR

Sıra No

Adı Soyadı

T.C. Kimlik No
(123*****900 şeklinde)

Sınav Sonucu

1

ATAKAN TERZİ

410*****648

1. YEDEK

2

HAMDİ YALDIZLI

223*****698

2. YEDEK

3

AHMET MENGENE

434*****764

3. YEDEK

4

ADEM KANDEMİR

645*****502

4. YEDEK

22. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ TRABZON EKSKAVATÖR OPERATÖRÜ POZİSYONU İÇİN NOTER KURASI NETİCESİNDE BELGE TESLİM ETMEYE HAK KAZANAN YEDEK ADAYLAR

Sıra No

Adı Soyadı

T.C. Kimlik No
(123*****900 şeklinde)

Sınav Sonucu

1

AHMET KARATAŞ

710*****802

1. YEDEK

2

ALİ EKİM

399*****764

2. YEDEK

3

COŞKUN KALEM

305*****128

3. YEDEK

4

MEHMET ALİ KARSLI

463*****412

4. YEDEK

5

İRFAN KAZIM TUNÇER

223*****584

5. YEDEK

6

BURHANETTİN ÇELİK

305*****078

6. YEDEK

7

ÖZGÜR ABDULLAH

270*****972

7. YEDEK

8

FAZİL AKTAŞ

121*****680

8. YEDEK

9

MİTHAT EMANET

430*****646

9. YEDEK

10

EYYUP ERDOĞAN

359*****960

10. YEDEK

11

SERKAN GÜNEY

142*****616

11. YEDEK

12

SALİH CUMUR

116*****082

12. YEDEK

13

ANIL SADIKLAR

401*****188

13. YEDEK

14

MURAT NOKSAN

644*****212

14. YEDEK

15

MEHMET AKİF GÜNDOĞDU

129*****880

15. YEDEK

16

RECEP KÖSE

497*****608

16. YEDEK

 

 

 

 

 

 

 

22. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ TRABZON AĞIR VASITA USTASI POZİSYONU İÇİN NOTER KURASI NETİCESİNDE BELGE TESLİM ETMEYE HAK KAZANAN YEDEK ADAYLAR

Sıra No

Adı Soyadı

T.C. Kimlik No
(123*****900 şeklinde)

Sınav Sonucu

1

AYCAN ÇETİN

105*****914

1. YEDEK

2

ORHAN AYDINLI

351*****434

2. YEDEK

3

OSMAN DENİZ

461*****438

3. YEDEK

4

BATUHAN ALBAYRAK

358*****586

4. YEDEK

22. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ TRABZON DEMİR KAYNAK USTASI POZİSYONU İÇİN NOTER KURASI NETİCESİNDE BELGE TESLİM ETMEYE HAK KAZANAN YEDEK ADAYLAR

Sıra No

Adı Soyadı

T.C. Kimlik No
(123*****900 şeklinde)

Sınav Sonucu

1

MEHMET ALİ DEMÜR

263*****780

1. YEDEK

2

MEHMET SALİH YILMAZ

558*****458

2. YEDEK

3

MERT CAN AVCI

323*****148

3. YEDEK

4

ENSAR ALEMDAĞ

423*****490

4. YEDEK

22. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ TRABZON KOMPRESÖR OPERATÖRÜ(5.GRUP) POZİSYONU İÇİN NOTER KURASI NETİCESİNDE BELGE TESLİM ETMEYE HAK KAZANAN YEDEK ADAYLAR

Sıra No

Adı Soyadı

T.C. Kimlik No
(123*****900 şeklinde)

Sınav Sonucu

1

KELAM TURAN

674*****166

1. YEDEK

2

EMRE ALEMDAR

254*****472

2. YEDEK

3

TAHİR ÇAĞATAY

434*****884

3. YEDEK

4

BURAK BEŞLİ

599*****776

4. YEDEK

22. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ TRABZON ŞOFÖR (AĞIR VASITA)(CE SINIFI) POZİSYONU İÇİN NOTER KURASI NETİCESİNDE BELGE TESLİM ETMEYE HAK KAZANAN YEDEK ADAYLAR

Sıra No

Adı Soyadı

T.C. Kimlik No
(123*****900 şeklinde)

Sınav Sonucu

1

CEMİL SİVRİKAYA

476*****620

1. YEDEK

2

FERHAT ATALAR

203*****490

2. YEDEK

3

MESUT AVCI

548*****714

3. YEDEK

4

ZEKİ TUTKUN

206*****920

4. YEDEK

22. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ GÜMÜŞHANE ŞOFÖR (AĞIR VASITA)(CE SINIFI) POZİSYONU İÇİN NOTER KURASI NETİCESİNDE BELGE TESLİM ETMEYE HAK KAZANAN YEDEK ADAYLAR

Sıra No

Adı Soyadı

T.C. Kimlik No
(123*****900 şeklinde)

Sınav Sonucu

1

TACETTİN BAYSAL

612*****698

1. YEDEK

2

FATİH DÜZGÜN

209*****492

2. YEDEK

3

EMRE PEZÜK

341*****770

3. YEDEK

4

ERCAN ÇOBAN

449*****288

4. YEDEK

22. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ RİZE ŞOFÖR (AĞIR VASITA)(CE SINIFI) POZİSYONU İÇİN NOTER KURASI NETİCESİNDE BELGE TESLİM ETMEYE HAK KAZANAN YEDEK ADAYLAR

Sıra No

Adı Soyadı

T.C. Kimlik No
(123*****900 şeklinde)

Sınav Sonucu

1

İBRAHİM MENGENE

446*****718

1. YEDEK

2

HALİT ÖZDAMAR

220*****444

2. YEDEK

3

ÖMER FARUK CİVAOĞLU

452*****394

3. YEDEK

4

TUNCAY ÖZTÜRK

314*****412

4. YEDEK

22. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ GİRESUN ŞOFÖR (AĞIR VASITA)(CE SINIFI) POZİSYONU İÇİN NOTER KURASI NETİCESİNDE BELGE TESLİM ETMEYE HAK KAZANAN YEDEK ADAYLAR

Sıra No

Adı Soyadı

T.C. Kimlik No
(123*****900 şeklinde)

Sınav Sonucu

1

KEREM YILMAZ

369*****796

1. YEDEK

2

HAKAN ÇAKIR

501*****860

2. YEDEK

3

ONUR MENTEŞE

281*****300

3. YEDEK

4

FATİH İMANCI

130*****080

4. YEDEK

22. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ TRABZON OTO BOYA USTASI POZİSYONU İÇİN NOTER KURASI NETİCESİNDE BELGE TESLİM ETMEYE HAK KAZANAN YEDEK ADAYLAR

Sıra No

Adı Soyadı

T.C. Kimlik No
(123*****900 şeklinde)

Sınav Sonucu

1

SÜLEYMAN TEKDEMİR

458*****002

1. YEDEK

2

HÜZEYFE KESKİN

170*****082

2. YEDEK

3

ALİ ŞÜKRÜ ÖZGÜL

274*****640

3. YEDEK

4

MUSTAFA KAVANOZ

593*****434

4. YEDEK

22. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ TRABZON FAYANS USTASI POZİSYONU İÇİN NOTER KURASI NETİCESİNDE BELGE TESLİM ETMEYE HAK KAZANAN YEDEK ADAYLAR

Sıra No

Adı Soyadı

T.C. Kimlik No
(123*****900 şeklinde)

Sınav Sonucu

1

ZAFER YAVUZ

359*****886

1. YEDEK

2

HAKKI ŞAFAK

560*****912

2. YEDEK

3

AKIN BAYRAKTAR

552*****636

3. YEDEK

4

İBRAHİM MİRZEOĞLU

633*****090

4. YEDEK

22. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ TRABZON ÇARKHANE USTASI POZİSYONU İÇİN NOTER KURASI NETİCESİNDE BELGE TESLİM ETMEYE HAK KAZANAN YEDEK ADAYLAR

Sıra No

Adı Soyadı

T.C. Kimlik No
(123*****900 şeklinde)

Sınav Sonucu

1

İSMAİL DURMUŞ

407*****574

1. YEDEK

2

FURKAN ŞENEROĞLU

639*****094

2. YEDEK

3

ÖMER CAN DAMLACI

391*****040

3. YEDEK

4

BİLAL YILMAZ

583*****670

4. YEDEK

22. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ TRABZON BAKIMCI YAĞCI POZİSYONU İÇİN NOTER KURASI NETİCESİNDE BELGE TESLİM ETMEYE HAK KAZANAN YEDEK ADAYLAR

Sıra No

Adı Soyadı

T.C. Kimlik No
(123*****900 şeklinde)

Sınav Sonucu

1

MEHMET ESER

253*****078

1. YEDEK

2

AHMET TOPRAK

218*****400

2. YEDEK

3

ALİ SAİT ÇELENK

229*****572

3. YEDEK

4

UMUT YALNIZ

689*****210

4. YEDEK

22. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ GÜMÜŞHANE BAKIMCI YAĞCI POZİSYONU İÇİN NOTER KURASI NETİCESİNDE BELGE TESLİM ETMEYE HAK KAZANAN YEDEK ADAYLAR

Sıra No

Adı Soyadı

T.C. Kimlik No
(123*****900 şeklinde)

Sınav Sonucu

1

GÜRKAN KÖMÜRCÜ

376*****566

1. YEDEK

2

MUSTAFA CANER TONYALI

258*****760

2. YEDEK

3

EKREM NAS

283*****328

3. YEDEK

4

MUHAMMED KASIM DURDU

501*****662

4. YEDEK

22. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ RİZE BAKIMCI YAĞCI POZİSYONU İÇİN NOTER KURASI NETİCESİNDE BELGE TESLİM ETMEYE HAK KAZANAN YEDEK ADAYLAR

Sıra No

Adı Soyadı

T.C. Kimlik No
(123*****900 şeklinde)

Sınav Sonucu

1

DOĞUKAN ÖZTÜRK

196*****842

1. YEDEK

2

İRFAN TEKTAŞ

203*****706

2. YEDEK

3

EYÜP BURAK TOPAL

306*****984

3. YEDEK

4

MESUT DİLMAÇ

237*****416

4. YEDEK

22. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ BAYBURT BAKIMCI YAĞCI POZİSYONU İÇİN NOTER KURASI NETİCESİNDE BELGE TESLİM ETMEYE HAK KAZANAN YEDEK ADAYLAR

Sıra No

Adı Soyadı

T.C. Kimlik No
(123*****900 şeklinde)

Sınav Sonucu

1

SEFA SAVGAT

112*****498

1. YEDEK

2

ÜNAL ALTUNBAY

481*****660

2. YEDEK

3

YUNUS MEMİŞ

690*****048

3. YEDEK

4

MUHAMMET ALİ ÇAKIR

317*****978

4. YEDEK

22. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ GİRESUN BAKIMCI YAĞCI POZİSYONU İÇİN NOTER KURASI NETİCESİNDE BELGE TESLİM ETMEYE HAK KAZANAN YEDEK ADAYLAR

Sıra No

Adı Soyadı

T.C. Kimlik No
(123*****900 şeklinde)

Sınav Sonucu

1

OĞULCAN BAL

226*****060

1. YEDEK

2

UĞUR AYDIN

439*****530

2. YEDEK

3

ÖZGÜR EKER

190*****444

3. YEDEK

4

METİN DEMİRAL

322*****394

4. YEDEK

22. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ TRABZON TREYLER OPERATÖR YARDIMCISI(5.GRUP) POZİSYONU İÇİN NOTER KURASI İLE ASİL VE YEDEK KAZANANLAR

Sıra No

Adı Soyadı

T.C. Kimlik No
(123*****900 şeklinde)

Sınav Sonucu

1

SALİM KÜÇÜK

462*****570

1. YEDEK

2

YASİN CAN TAŞKIN

197*****276

2. YEDEK

3

GÖKHAN BAYRAK

489*****592

3. YEDEK

4

ALİ ÖZER

555*****294

4. YEDEK