Menüler

19 İŞÇİ ALIMI İÇİN KAZANAN ASİL VE YEDEK ADAYLAR

27.12.2019

DSİ Trabzon 22. Bölge Müdürlüğüne daimi işçi pozisyonunda alınacak olan 19 adet personel alımı için yapılan, yazılı, sözlü ve uygulamalı sınav sonucunda kazanan asil ve yedek adayların listesi...

22. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ
GREYDER OPERATÖRÜ POZİSYONU İÇİN  ASİL VE YEDEK KAZANANLAR
Sıra No Adı Soyadı T.C. Kimlik No
(123*****900 şeklinde)
SINAV SONUCU
1 ERDİ DERELİ 245*****598 ASİL
2 ENGİN MERSİNLİ 658*****926 1.YEDEK
3 ÖZCAN KARA 633*****914 2.YEDEK
4 VOLKAN KABA 142*****958 3.YEDEK
       
       
22. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ
DOZER OPERATÖRÜ POZİSYONU İÇİN  ASİL VE YEDEK KAZANANLAR
Sıra No Adı Soyadı T.C. Kimlik No
(123*****900 şeklinde)
SINAV SONUCU
1 YENER ÇELİK 346*****570 ASİL
2 MUSTAFA RAŞİT ÇOBAN 491*****558 ASİL
3 ÜMİT ASİM HANCI 685*****234 1.YEDEK
4 UĞUR KIYICI 475*****824 2.YEDEK
  MUSTAFA ANKIT 457*****430 3.YEDEK
  YUNUS KURNAZ 649*****378 4.YEDEK
22. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ
EKSKAVATÖR OPERATÖRÜ POZİSYONU İÇİN  ASİL VE YEDEK KAZANANLAR
Sıra No Adı Soyadı T.C. Kimlik No
(123*****900 şeklinde)
SINAV SONUCU
1 FATİH KARAHALİLOĞLU 287*****080 ASİL
2 SÜLEYMAN KOĞUŞ 610*****382 ASİL
3 RIZA ORTAYAZICI 305*****862 ASİL
4 DURSUN ORTAHİSAR 521*****898 1.YEDEK
5 HAMZA CÜCE 144*****628 2.YEDEK
6 GALİP KILIÇ 317*****254 3.YEDEK
7 MUSTAFA GEZER 237*****568 4.YEDEK
8 SULTAN BIYIK 218*****452 5.YEDEK
9 RECEP DURMUŞ 623*****310 6.YEDEK
10 ONUR AKYÜZ 374*****024 7.YEDEK
11 ALİ BİRİNCİ 641*****452 8.YEDEK
12 GALİP ŞAHİN 283*****904 9.YEDEK
22. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ
AĞIR VASITA USTASI POZİSYONU İÇİN  ASİL VE YEDEK KAZANANLAR
Sıra No Adı Soyadı T.C. Kimlik No
(123*****900 şeklinde)
SINAV SONUCU
1 MANSUR TÜYLÜ 417*****340 ASİL
2 ÖMER SALİ 326*****302 ASİL
3 CELİL ZENGİN 226*****840 ASİL
4 GÖKHAN BOYAMA 431*****940 ASİL
5 ŞERAFETTİN SANCAK 207*****904 ASİL
6 EMRE ATASOY 172*****090 ASİL
22. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ
MOTOR USTASI POZİSYONU İÇİN  ASİL VE YEDEK KAZANANLAR
Sıra No Adı Soyadı T.C. Kimlik No
(123*****900 şeklinde)
SINAV SONUCU
1 MEHMET SALİH KARSLI 468*****778 ASİL
2 MUSTAFA SAĞLAM 396*****624 1.YEDEK
3 SİNAN İSKENDER 706*****780 2.YEDEK
4 TUNAHAN OYAN 159*****400 3.YEDEK
22. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ
DEMİR KAYNAK USTASI POZİSYONU İÇİN  ASİL VE YEDEK KAZANANLAR
Sıra No Adı Soyadı T.C. Kimlik No
(123*****900 şeklinde)
SINAV SONUCU
1 SİNAN SAR 267*****590 ASİL
2 SELİM ÖRS 494*****658 1.YEDEK
3 EROL UZUN 415*****054 2.YEDEK
4 BAHTİYAR AKSU 482*****894 3.YEDEK
22. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ
OTO ELEKTRİK USTASI POZİSYONU İÇİN  ASİL VE YEDEK KAZANANLAR
Sıra No Adı Soyadı T.C. Kimlik No
(123*****900 şeklinde)
SINAV SONUCU
1 ORHAN ÇELENK 230*****674 ASİL
2 ÖZGÜR DÖLEK 196*****334 1.YEDEK
3 MUSTAFA AYDIN 514*****400 2.YEDEK
4 DOĞAN YAVUZ 151*****290 3.YEDEK
22. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ
ÇARKHANE USTASI POZİSYONU İÇİN  ASİL VE YEDEK KAZANANLAR
Sıra No Adı Soyadı T.C. Kimlik No
(123*****900 şeklinde)
SINAV SONUCU
1 SONER MALKOÇ 458*****422 ASİL
2 BAHTİYAR ELMAS 585*****534 1.YEDEK
3 HASAN ALPER TURAN 604*****472 2.YEDEK
4 AHMET AYHAN 123*****584 3.YEDEK
22. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ
ŞOFÖR (AĞIR VASITA SRC-5) POZİSYONU İÇİN  ASİL VE YEDEK KAZANANLAR
Sıra No Adı Soyadı T.C. Kimlik No
(123*****900 şeklinde)
SINAV SONUCU
1 ENGİN UFUK ALÇELİK 134*****840 ASİL
2 UFUK AKSOY 100*****414 1.YEDEK
3 ORHAN YAVUZ 529*****766 2.YEDEK